29 травня 2023 р. в рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності за підтримки Департаменту «Академія інтелектуальної власності» УКРНОІВІ д.е.н., в.о. проф. кафедри економіки Ірина Василівна Черевко провела зі студентами факультету управління, економіки та права заняття «Марія Примаченко: сила творчості та жіночий погляд на світ». Здобувачі вищої освіти ознайомилися із чарівним світом та оригінальним і унікальним авторським стилем творчості Марії Примаченко, зрозуміли й усвідомили значення і цінність своїх ідей та помислів як результатів своєї творчої активності, потребу у їх правовій охороні та її сутність, необхідність поваги до творчих результатів інших як об’єктів права інтелектуальної власності.