29 травня 2023 року завідувач кафедри економіки ЛНУП, д.е.н., професор Георгій Черевко взяв участь у роботі Наукового форуму «Logistyka 2040. Przyszłość – to już niebawem», де виступив із доповіддю «Stan i perspektywy rozwoju logistyki w gospodarce zbożowej Ukrainy». Організатором форуму є Instytut Nauk Stosowanych Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu (Polska). В роботі форуму взяли участь провідні вчені – фахівці у сфері логістики, професори B. Klepacki, T. Rokicki, E. Szymańska (SGGW, Warszawa), M. Chaberek, A. Przybyłowski (Uniwersytet Morski w Gdyni), T. Jałowiec (ASzWoj w Warszawie), M. Jedliński (Politechnika Morska w Szczecinie), R. Matwiejczuk (Uniwersytet Opolski), H. Woźniak (Uniwersytet Gdański), а також представники відомих логістичних компаній світу. Робота учасників форуму сфокусувалась на обговоренні майбутніх напрямів розвитку логістики у різних сферах діяльності людини та виробленні принципово нової концепції логістики.