Кожному студенту в період навчання належить пройти різні види практики. В період проходження практики студенти закріплюють теоретичні знання, отримані під час навчання, ближче знайомляться зі своєю майбутньою професією.

На першому курсі студенти проходять ознайомчу (навчальну) практику, в ході якої вони спостерігають за роботою фахівців їх майбутнього профілю, ходять на різні екскурсії на виробництво тощо. В рамках цьогорічної практики студенти групи Ек-11 ознайомились з господарською інфраструктурою м. Дубляни. Міська інфраструктура – це сукупність споруд, будівель, систем і служб, необхідних для функціонування міста. Міська інфраструктура забезпечує життєдіяльність містян, і всі необхідні для цього об’єкти відносяться до неї. Відвідали заклади роздрібної торгівлі: супермаркети «Близенько», «Рукавичка», «Левмаркет», мінімагазинчики приватної форми власності. Також ознайомились з такими важливими елементами соціальної інфраструктури міста, як «Офіс громади м. Дубляни» (орган влади міста з чисельністю населення 7 667 осіб станом на 2023 р.), міська лікарня, яка також виконує свою важливу функцію охорони здоров’я населення міста. Всю інформацію та аналітику буде викладено у звіті про проходження навчальної практики.