20 вересня 2023 року к.е.н., доцентом кафедри економіки Зіновієм Петровичем Березівським для студентів 1 курсу факультету управління, економіки та права була проведена відкрита лекція з дисципліни «Економічна теорія» на тему «Теорія грошей та грошового обігу».

На лекції були присутні завідувач кафедри економіки Георгій Владиславович Черевко та викладачі кафедри.

Основні питання лекції стосувалися еволюції грошей, їх форм та видів, а також функцій, які вони виконують в сучасному суспільстві.

В процесі читання лекції теоретичні аспекти даної тематики лектор підкріплював практичними прикладами. Студенти жваво долучалися до обговорення матеріалу лекції. На завершення лекції студентам було запропоновано детальніше обговорити на практичних заняттях причини виникнення інфляції та заходи щодо зниження її рівня.