3 жовтня 2023 р. для студентів груп Ек-11 та Ек-21 факультету управління, економіки та права куратором З.П. Березівським та викладачами кафедри економіки проведено виховну годину, присвячену Дню захисників і захисниць України та святу Покрови Пресвятої Богородиці, які цього року вперше святкуються 1 жовтня.

З давніх-давен найбільшим святом для козаків була Покрова Пресвятої Богородиці. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вважали Пресвяту Богородицю заступницею і покровителькою православного воїнства.

1 жовтня відзначається і День захисників і захисниць України, які дають гідну відсіч агресору та відстоюють незалежність України. Завдяки їм Україна переможе, і це буде гідним підсумком боротьби багатьох поколінь за свободу та незалежність.

Слава Україні! Героям слава!