Відповідно до навчального навантаження здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» проходили передкваліфікаційну практику. Результати проходження практики, яка полягала у зборі даних для виконання основних розділів кваліфікаційної роботи, висвітлено у звітах, захист яких відбувся на кафедрі економіки 8 листопада 2023 року (для студентів заочної форми навчання) та 22 листопада 2023 року (для студентів денної форми навчання).

Комісія у складі науково-педагогічних працівників кафедри економіки доцентки Ганни Сиротюк, професорки Ірини Черевко та доцентки Світлани Яців попередньо уважно вивчила матеріали звітів, відзначила їх відповідний рівень та якість підготовки.

Студенти фахово презентували результати проходження практики і компетентно відповідали на запитання колег та членів комісії.

Наступним етапом для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти є проходження попереднього захисту кваліфікаційних робіт.

Бажаємо успіхів!