31 січня 2024 року для здобувачів вищої освіти груп Ек-11 та Ек-21 факультету управління, економіки та права спеціальності 051 «Економіка» наставником, доцентом кафедри економіки Зіновієм Петровичем Березівським була проведена виховна година, присвячена Дню пам’яті Героїв Крут.
29 січня 1918 року кілька сотень молодих людей в нерівних умовах бою під Крутами показали справжню відданість своєму народу.

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили загарбника. Ця подія стала символом патріотизму та героїчної боротьби за Україну.
Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину та незалежну Україну.
Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’яті та у тих, хто продовжує їх справу!
Слава Україні! Героям слава!