Здобувачка вищої освіти кафедри економіки факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування Катерина Ветрова, що навчається за освітньо-професійною програмою «Економіка», успішно завершила навчання в рамках програми академічної мобільності Erasmus+. Навчання проходило протягом листопада 2023 року – лютого 2024 року у Люблінському університеті природничих наук (Республіка Польща). Окрім вивчення дисциплін, студентка мала змогу у позанавчальний час приділити увагу спілкуванню із молоддю з європейських країн, що сприяє розширенню світогляду та інтеграції нашої країни в європейську спільноту. Вітаємо Катерину Ветрову, пишаємося її досягненнями та бажаємо успіхів надалі!