Протягом 17 січня – 14 лютого 2024 року завідувач кафедри, д.е.н., проф. Георгій Черевко та к.е.н., доц. кафедри економіки Ганна Сиротюк брали участь у міжнародному онлайн-тренінгу з основ  виробництва біометану в Україні. Даний захід проходив у рамках проєкту USAID «Проєкт енергетичної безпеки» у співпраці з Громадською спілкою «Біоенергетична асоціація України» (БАУ). Під час тренінгу розглядалися такі актуальні питання: стан розвитку біометану у країнах світу та в Україні; кращі практики європейського виробництва біогазу та біометану та їхнє можливе впровадження в Україні; виробництво теплової та електричної енергії з біогазу та біометану; успішний досвід розвитку біометанових технологій в інших країнах; сталість виробництва біометану, сертифікація його виробництва, торгівля з європейськими клієнтами та інші. Спікерами тренінгу виступили представники ГС «Біоенергетична асоціація України» Георгій Гелетуха, Петро Кучерук, Юрій Матвєєв, Семен Драгнєв, Анна Пастух, Володимир Крамар, Євген Олійник. У своїх виступах вони акцентували увагу на тенденції до скорочення використання викопних видів палива та переходу на відновлювані джерела енергії, а саме використання біогазу та біометану, який виробляється з біомаси. Отриманий під час онлайн-тренінгу досвід буде використано під час викладання дисциплін для здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Біоекономіка».