Згідно з планом-графіком проведення відкритих занять кафедрою економіки у другому семестрі 2023–2024 н.р. 5 лютого 2024 року доцент кафедри Ганна Сиротюк провела відкриту лекцію з курсу «Економіка бізнесу» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» групи Ек-21 на тему «Доходи, витрати та прибутки при веденні підприємницької діяльності». На занятті були присутні завідувач кафедри та представники професорсько-викладацького складу. Насичений зміст, чіткість структури лекції сприяли встановленню педагогічного контакту та зацікавленості до дисципліни. Лектор професійно володіла увагою аудиторії, акцентуючи увагу на проблемних питаннях та найбільш суттєвих поняттях. За змістом прочитана лекція характеризується науковістю, доступністю в сприйнятті та переконливістю викладу. Присутні відзначили високий професіональний рівень лектора, цікаву подачу змісту лекції, уміння володіти матеріалом, здатність зацікавлювати та активізовувати роботу студентів.