21 березня 2024 року до ЛНУП завітали випускники Нежухівського ліцею Стрийського району Львівської області, з якими зустрілися викладачі кафедри економіки доцентки Ганна Сиротюк і Світлана Яців. Зустріч відбулася в лабораторії відновлюваних джерел енергії кафедри енергетики, і це не випадково, оскільки випускникам ліцею презентували унікальну освітньо-професійну програму «Біоекономіка», яка включає вивчення дисциплін «Економіка відновлюваної енергетики» та «Біоенергетика». Презентована освітньо-професійна програма орієнтована на комплексну підготовку сучасних комунікабельних економістів, з широким світоглядом та достатньо ерудованих у професійному плані, здатних до швидкої адаптації до динамічних умов і викликів середовища функціонування. Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання щодо особливостей вступної кампанії 2024 року, умов навчання та проживання у студентських гуртожитках ЛНУП, студентської мобільності тощо. На завершення випускникам побажали успіхів у складанні НМТ та запросили на навчання до ЛНУП.