11 квітня 2024 року на запрошення кафедри економіки ЛНУП відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності 051 «Економіка» з інтернет-маркетологом Оксаною Смулкою, яка прочитала гостьову лекцію на тему «Інноваційні методи реалізації у 2024 році: можливості та перспективи соціальних мереж». Зі вступним словом виступив декан факультету управління, економіки та права ЛНУП Володимир Ковалів.
Спікерка поділилася своїм досвідом роботи та закцентувала увагу на тому, що у сучасному світі, який швидко змінюється, соціальні мережі виступають не лише як майданчик для спілкування, але й як платформа для інновацій та розвитку. Під впливом зростання цифрової культури соціальні мережі продовжують еволюцію, пропонуючи нові методи реалізації та надаючи безліч можливостей для користувачів та бізнесу.
В даному заході взяли активну участь викладачі та студенти кафедри підприємництва та торгівлі та кафедри менеджменту імені професора Є. Храпливого Львівського НУП.
Насичена лекція викликала жваву дискусію спікерки та учасників заходу.
Щиро вдячні Оксані Смулці за надзвичайно цікаву, змістовну і дуже важливу лекцію!