18 квітня 2024 р. в.о. завідувача кафедри економіки, к.е.н. Г.В. Сиротюк та професор кафедри економіки, д.е.н. Г.В. Черевко відвідали Львівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування. В ході візиту відбулась зустріч зі студентами відділення екології, туризму та менеджменту, під час якої вони були ознайомлені з умовами вступу на навчання до Львівського національного університету природокористування у 2024 році та зі змістом та особливостями навчання за ОПП «Біоекономіка» спеціальності 051 «Економіка». Акцент на студентах коледжу саме даного відділення було зроблено, виходячи зі змістовної наближеності програм їх підготовки до біоекономіки в сенсі біотехнологічних основ раціонального використання природних ресурсів та виробництва екологічно безпечних продуктів.