В рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ», яку проводить українська IP Academy до Міжнародного дня інтелектуальної власності – 2024 (World IP Day) і яка є частиною цьогорічної всесвітньої кампанії ВОІВ «Інтелектуальна власність та цілі сталого розвитку: будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості», д.е.н., проф. кафедри економіки Георгій Черевко провів зі студентами Львівського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування захід, який охоплював такі теми: «Еколідери бізнесу: як великі компанії роблять виробництво екологічно відповідальним» та «Зелена хвиля: відкриваємо таємниці винаходів для очищення океану». Основним завданням заходу було сприяння формуванню у студентів зацікавленості в активізації їх інтелектуальної діяльності зі створення об’єктів інтелектуальної власності, застосування яких позитивно впливатиме на збереження природного середовища і раціональне використання його ресурсів.
Під час проведення заходу мала місце активна інтеркомунікація зі студентами на зазначену тематику.