Наближається найвеличніше християнське свято – Воскресіння Христа, одним з головних символів якого є писанка, яка символізує життя, всесвіт, сонце, любов, весняне відродження та радість. Саме тому на кафедрі економіки було організовано майстер-клас з писанкарства, щоб підтримувати українські традиції.
Студенти та викладачі під керівництвом Катерини Янковської опанували мистецтво розпису пасхальних яєць. Поринувши у творчу атмосферу, вони із захопленням розписували кожен свою авторську писанку. Найменша учасниця Софійка на своїй першій писанці зобразила Сонце – символ єдності світу, ясного бачення та правди, оскільки із першим променем вранішнього Сонця гаснуть сили темряви.
Всі учасники заходу отримали заряд позитивних емоцій, долучилися до джерела народної творчості, з якого ми черпаємо натхнення, віру та надію. Свої писанки забрали додому, аби милуватися ними упродовж Великодніх свят.