Д.е.н., проф. кафедри економіки ЛНУП Ірина Черевко та здобувачі вищої освіти факультету управління, економіки та права Львівського національного університету природокористування взяли участь у святковому заході від української IP Academy до Міжнародного дня інтелектуальної власності – 2024 (World IP Day), що є частиною цьогорічної всесвітньої кампанії ВОІВ «Інтелектуальна власність та цілі сталого розвитку: будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості». Тема заходу – «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ». В ході заходу обговорювались питання про світ, в якому творчі ініціативи вирішують екологічні виклики та сприяють досягненню цілей сталого розвитку, про дітей екогероїв, які змінюють майбутнє планети, і те, що сучасні технології полегшують та сприяють вирішенню екологічних проблем.
Завданням цьогорічної просвітницької кампанії було мотивувати молоде покоління до активної участі в створенні позитивних змін за допомогою творчості, інновацій та екологічної свідомості, популяризувати культуру сталого розвитку та екологічної відповідальності серед молоді Львівського національного університету природокористування.