У контексті профорієнтаційної роботи 14 березня 2023 р. викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування провели онлайн-зустріч зі студентами Вишнянського коледжу ЛНУП.

В ході зустрічі здобувачів освіти було ознайомлено з особливостями спеціальності, завдяки якій перед ними відкриється широке коло можливостей фінансово забезпечити своє майбутнє.

Завідувач кафедри к.е.н., доцент О.В. Грицина наголосила на престижності спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». У ході онлайн-зустрічі студенти виявили зацікавленість у спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», активно ставили запитання щодо умов вступу, навчання в університеті та проживання.

Проведення зустрічей у такому форматі сприяє подальшій співпраці кафедри з усіма коледжами ЛНУП.