30 березня 2023 року в рамках роботи спеціалізованої вченої ради ДФ 36.814.009 відбувся публічний захист дисертації Михайла Петровича Лизака на тему «Фінансово-економічні результати діяльності сільськогосподарських підприємств і шляхи їх покращення» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка» (науковий керівник – Стефанія Михайлівна Онисько, к.е.н., професор, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНУП).

До складу спеціалізованої вченої ради увійшли: голова ради – Ігор Богданович Яців, д.е.н., професор, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЛНУП; рецензенти – Георгій Владиславович Черевко, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки ЛНУП, Наталія Богданівна Зеліско, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЛНУП; офіційні опоненти – Омелян Тарасович Левандівський, д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Тетяна Олександрівна Шматковська, к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку і оподаткування Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Спеціалізована вчена рада прийняла одноголосне рішення присудити Михайлу Петровичу Лизаку ступінь доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка».