11 травня 2023 р. в рамках профорієнтаційної роботи колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНУП радо зустрів випускників Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Викладачі кафедри ознайомили здобувачів вищої освіти з умовами та особливостями вступу 2023 року, провели екскурсію університетом та студентським містечком. Також зі студентами зустрівся декан факультету управління, економіки та права Володимир Ковалів, який розповів про навчання здобувачів освіти, науково-дослідну роботу, практичну підготовку, можливості міжнародного стажування, про організацію дозвілля студентів.

Сподіваємося, що такі зустрічі з потенційними абітурієнтами будуть корисними і перспективними. Будемо раді бачити вас частиною нашої університетської спільноти в числі здобувачів освіти оновленої спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».