Вітаємо Романа Данилишина, студента групи Фін-51, з перемогою у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», який був проведений на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький).

Конкурс проводився для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями/освітніми програмами галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Роман на високому рівні презентував результати своїх досліджень і відзначений Дипломом II ступеня. Наукове керівництво його конкурсною роботою здійснювала к.е.н., доцент Ольга В’ячеславівна Шолудько.