27 червня 2023 р. студенти груп Фін-11 та Фін-21 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Львівського національного університету природокористування разом із викладачами кафедри, доцентами Андрієм Колодієм та Оксаною Агрес з навчальним візитом побували у головному офісі банку «Львів».

В межах навчальної практики з фінансів представники кафедри разом із командою банку провели виїзне практичне заняття у банку «Львів», що за останні роки показує найвищі темпи розвитку в регіоні.

Мар’яна Шостак, начальниця центрального відділення банку «Львів», провела гостьову лекцію та ознайомила студентів із практичними аспектами діяльності банку. Здобувачі вищої освіти почули багато цікавих деталей про роботу окремих підрозділів банку, про особливості операційної діяльності.

Раді були також познайомитися і поспілкуватися з Наталею Осадчій, віцепрезиденткою банку «Львів», яка з 2017 року разом з командою розвиває і змінює банк. Справді надихаюче спілкування!

Дякуємо банку «Львів» за гостинний прийом студентів-фінансистів. Сподіваємося на сталу і результативну співпрацю!