Вітаємо команду стартап-проєкту кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНУП із проходженням у фінал Всеукраїнського фестивалю інновацій 2024, який проходить на базі Стартап-центру Spark НТУ «ХПІ».
До участі у фестивалі запрошено стартаперів з різних галузей та сфер діяльності, які прагнуть продемонструвати свої інноваційні рішення та досягнення.
Співорганізаторами заходу є: Міністерство освіти і науки України; Український фонд стартапів; Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти; ТОВ «Науковий парк НТУ „ХПІ“».
Партнерами є: Стартап-акселератор ҮЕР! (Україна); StartGlocal (Німеччина); Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій; Spyre Group (Ізраїль); Freeman School of Business at Tulane University (США); UAFIC Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній та ін.
Назва стартап-проєкту: «Фінансовий компас».
Стартапери проєкту: Оксана Агрес, Ольга Шолудько, Оксана Грицина, Оксана Рубай, Любов Синявська, Іван Тофан.
Бажаємо перемоги нашій команді у фіналі!