29 квітня 2024 року відбувся фінальний турнір Всеукраїнського фестивалю інновацій, який став незабутнім та надзвичайно важливим заходом для розвитку інноваційного середовища в Україні.
Його організаторами були: стартап-центр «Spark» НТУ «ХПІ» разом з МОН України та Українським фондом стартапів.
Серед спікерів події були Міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін, ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол, представники партнерів.Фестиваль стартував на початку квітня, зібрав 86 стартап-проєктів з різних міст України: Львова, Рівного, Кам’янця-Подільського, Херсона, Києва, Запоріжжя, Харкова, а також з Нідерландів та Китаю.
До фіналу дійшли 18 найактуальніших стартапів з різних галузей: військової, медичної, культурної тощо.
Серед фіналістів і стартап-проєкт команди кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНУП – «Фінансовий компас».Кожен з проєктів фіналістів – це вагомий внесок у вирішення актуальних проблем та розвиток новаторських підходів у різних галузях нашого життя.
Фестиваль став для учасників не лише платформою для презентації, але й можливістю знайти нових партнерів, отримати корисний досвід та натхнення для подальших звершень.
Радіємо цій прекрасній нагоді та вітаємо фіналістів!
https://www.facebook.com/share/r/MnUzJmrFWoAgwnGg/