Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають з ювілеєм проректора з навчально-виховної роботи, к.е.н., доцента кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Ю.В. Дубневича.
Вельмишановний Юрію Володимировичу!
Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Ваша діяльність присвячена вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій роботі. Своїм умінням працювати з людьми Ви заслужили повагу та довіру колег і студентів.
Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами й досягати разом професійних висот. Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету.
Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, збережеться все добре, що є у Вашому житті, а доля і надалі щедро обдаровує мудрістю, енергією та натхненням для майбутніх звершень!