В рамках профорієнтаційної роботи 3 лютого 2023 р. старшою викладачкою кафедри менеджменту імені професора Є.В. Храпливого Іриною Колодій та представниками факультетів ЛНУП здійснено візит у школи Яворівського району, зокрема у Наконечнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Нагачівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Дрогомишлянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи та Яворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка.

Усі представники ЛНУП ознайомили учнів випускних класів із умовами та перевагами навчання в університеті, зі специфікою навчання на кожному факультеті зокрема. Ірина Володимирівна ознайомила учнів із переліком спеціальностей факультету управління, економіки та права й більш детально розповіла про спеціальність 073 «Менеджмент». Зустрічі у школах супроводжувались жвавими діалогами, учні ставили запитання стосовно умов проживання, розміщення навчальних корпусів та дозвілля й отримували натомість вичерпні відповіді від представників університету.

Висловлюємо вдячність ініціаторам та організаторам, директорам шкіл та допитливим учням за проведення таких плідних зустрічей.