8 лютого 2023 року в академічних групах Мо-31 та Мо-12сп відбулась відкрита виховна година, присвячена світлій пам’яті загиблого героя Володимира Андрощука, студента IV курсу факультету агротехнологій та екології ЛНУП, майстра спорту України з легкоатлетичного десятиборства, призера України з семиборства та багатоборства, кандидата до складу збірної команди України, який загинув у боях під Бахмутом 25 січня 2023 року. Наставники груп, викладачі кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого к.е.н., доц. Олеся Бінерт та к.е.н., ст. викл. Тетяна Станько, ознайомили студентів з досягненнями Володимира Андрощука. Хвилиною мовчання було вшановано усіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.