Робоча група, сформована з науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого і кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу ЛНУП, завершила роботу над розробкою та подала на розгляд Європейської комісії проєкт «Establishing the school of management as an element of non-formal education to ensure sustainable development of territorial communities within the context of European integration» для участі у конкурсі Еразмус+ (напрям Жан Моне Модуль). Project manager – завідувачка кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого ЛНУП, к.е.н., доцент Лілія Войнича.

Особливу подяку за технічну підтримку у реалізації проєкту хочемо висловити Наталії Дубневич – старшій викладачці кафедри іноземних мов ЛНУП.