Щораз більшої популярності набуває ініційований кафедрою менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого ЛНУП освітній проєкт з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager», до реалізації якого долучились учні закладів загальної середньої освіти чергової територіальної громади.

9 березня 2023 р. Львівський національний університет природокористування відвідали учні Рава-Руського ОЗЗСО I-III ступенів № 1. Декан факультету управління, економіки та права, к.е.н., доцент Володимир Ковалів під час зустрічі з учнівською молоддю охарактеризував особливості освітнього процесу на факультеті та в університеті загалом.

Завідувачка кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Лілія Войнича розпочала процес реалізації проєкту для учнів Рава-Руського ОЗЗСО I-III ступенів № 1 курсом «Менеджмент», а також ознайомила слухачів з особливостями освітніх програм «Менеджмент» у ЛНУП за різними освітніми рівнями.

На завершення учні традиційно відвідали Музей історії університету та Музей Степана Бандери у ЛНУП.