На кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямками «Управління персоналом і економіка праці» (15 березня 2023 р.) та «Менеджмент організацій» (17 березня 2023 р.).

Голова конкурсної комісії, к.е.н., доцент, завідувачка кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Лілія Войнича звернулася до учасників і колег зі словами привітання, зазначивши, що участь у заходах такого формату – це чудова нагода випробувати свої можливості, набути нового досвіду, в конкурентній боротьбі розкрити свій потенціал, а отже – збагатитись фахово.

Для участі в конкурсі було подано понад 20 різнопланових та неординарних робіт. Всі представлені на конкурс роботи були підготовлені на актуальні теми, мають пошуковий характер і практичну цінність для управлінської діяльності та викликали активне обговорення серед присутніх.

За підсумками засідання конкурсної комісії визначено переможців І етапу конкурсу.

За напрямом «Управління персоналом і економіка праці»:

І місце – Софія Божейко, студентка групи МО-21 (науковий керівник – к.е.н., старший викладач Тетяна Станько);

II місце – Тетяна Ковалюк, студентка групи МО-22СП (науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Синюк);

III місце – Богдан Кость, студент групи МО-51 (науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Синюк).

За напрямом «Менеджмент організацій»:

І місце – Яна Мітленко, студентка групи МО-21 (науковий керівник – к.е.н., доцент Наталя Михайлюк);

II місце – Оля Маланяк, студентка групи МО-22СП (науковий керівник – к.е.н., доцент Олеся Бінерт);

III місце – Софія Божейко, студентка групи МО-21 (науковий керівник – к.е.н., доцент Лілія Войнича.

Представлені у наукових роботах результати є основою для подальших наукових досліджень.

Вітаємо переможців!