29 березня 2023 року на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого відбулася Звітна студентська конференція за результатами науково-дослідної роботи гуртка «Менеджер» у 2022‒2023 навчальному році. У підсумковому засіданні взяли участь учасники наукового гуртка та викладачі кафедри. Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувачка кафедри, к.е.н., доцент Лілія Войнича, яка наголосила на важливості проведення досліджень молодими науковцями. На засіданні гуртка було заслухано та обговорено ряд доповідей здобувачів вищої освіти.

За результатами обговорення керівник гуртка Тетяна Станько відзначила найцікавіші доповіді:

1. «Будівництво сміттєпереробних заводів як складова системи управління відходами», студент групи МО-51 Юрій Купецький (наук. керівник ‒ к.е.н., доцент, проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич);

2. «Репутаційна ромашка: любить ‒ не любить», студентка групи МО-22сп Ольга Маланяк (наук. керівник ‒ к.е.н., доцент Лілія Войнича);

3. «Ефективні методики управління часом у тайм-менеджменті», студент групи МО-11 Назар Хотинський (наук. керівник ‒ доктор філософії, ст. викладач Ірина Колодій);

4. «Управління соціально-економічним розвитком України у повоєнний час», студент групи МО-12сп Володимир Кіцак (наук. керівник ‒ к.е.н., ст. викл. Тетяна Станько).

Засідання пройшло у теплій, дружній атмосфері, до доповідачів ставилися цікаві запитання та звучали змістовні відповіді на них.

На завершення заходу керівник гуртка подякувала учасникам за наполегливу працю, небайдужість та віднайдену можливість у непростий для нашої країни час розвивати студентську науку.

Дякуємо всім доповідачам і бажаємо подальших наукових досягнень!