Профорієнтаційна робота є надважливою складовою діяльності університету, адже одним із найважливіших кроків у житті кожної молодої людини є вибір професії. Прагнення «знайти себе» та стати особистістю – неодмінна ознака юності. Правильний вибір професії зумовлює високу продуктивність праці, моральне задоволення та позитивну самооцінку. Ключовими завданнями профорієнтаційної роботи є інформування молоді про особливості та переваги професії в цілому та діяльності закладу вищої освіти зокрема. Саме із цією метою 30 березня 2023 року завідувачка кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого Лілія Войнича та доцент кафедри Ольга Федик відвідали Ожидівський ЗЗСО І-ІІІ ст. і з гордістю представили Львівський національний університет природокористування. Ознайомили потенційних абітурієнтів із переліком спеціальностей на факультеті управління, економіки та права ЛНУП, зокрема зі спеціальністю 073 «Менеджмент», окреслили перспективи та переваги навчання в університеті, звернули увагу на насичене та активне студентське життя, проявом якого є проведення наукових конференцій, тематичних семінарів, різноманітних конкурсів, концертів та спортивних змагань.

Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері. Щиро дякуємо директорці школи Світлані Любомирівні Топорівській та отцю Михайлу Дорошу (випускник спеціальності 073 «Менеджмент» ЛНУП) за сприяння та участь у профорієнтаційній роботі кафедри.