8 лютого 2024 р. на кафедрі менеджменту імені професора Є.В. Храпливого відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Менеджер».

Керівник наукового гуртка, к.е.н., в.о. доцента Тетяна Станько розповіла про можливості залучення здобувачів вищої освіти у другому семестрі 2023–2024 н.р. до проведення науково-дослідної роботи, участі у наукових та бізнес-проєктах, науково-практичних заходах та академічній мобільності, що є невід’ємною складовою освітнього процесу.

В рамках засідання результати своїх наукових досліджень презентував здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Назар Хотинський, який представив свої напрацювання за темою «Впровадження цифрових технологій в процес управління».

Засідання пройшло у дружній, невимушеній та творчій атмосфері.