Завідувачка кафедри, к.е.н., доцент Лілія Войнича розпочала захід з вітального слова, зазначивши при цьому, що студентська наукова робота є важливою складовою навчального процесу та формування майбутнього фахівця. Керівник студентського наукового гуртка, к.е.н., в.о. доцента Тетяна Станько побажала студентам плідної роботи, творчості, натхнення та успіхів у представленні власних наукових праць.
Здобувачі вищої освіти представили конкурсній комісії кафедри наукові роботи, які супроводжувалися цікавим презентаційним матеріалом.
На основі оцінювання наукових робіт та доповідей студентів переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було визначено:
- І місце – Назар Хотинський, студент групи Мо-21 (науковий керівник – PhD, в.о. доцента Ірина Колодій);
- II місце – Яна Мітленко, студентка групи Мо-31 (науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія Михалюк);
- III місце – Дмитро Криницький, студент групи Мо-21 (науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Синюк).
Всі представлені на конкурс роботи гуртківців були підготовлені на актуальні теми, носять пошуковий характер та мають практичну цінність.
Щиро вітаємо переможців і їхніх наукових керівників та бажаємо їм подальших наукових звершень!
Творимо майбутнє разом!