Кафедра менеджменту імені професора Євгена Храпливого активно співпрацює з Фермерським господарством «Кушпіт Б.О.», яке є одним з найбільших та найуспішніших фермерських господарств Львівщини.
Фермерське господарство «Кушпіт Б.О.» займається виробництвом зернових, олійних, технічних та кормових культур. Господарство використовує сучасні технології, обладнання та програмне забезпечення для забезпечення високої продуктивності та якості продукції. Господарство також активно розвиває соціальну сферу, створюючи нові робочі місця, підтримуючи місцеві громади та здійснюючи благодійну діяльність.
Співпраця кафедри менеджменту та Фермерського господарства «Кушпіт Б.О.» має довгу та плідну історію. Вона базується на наступних напрямках:
- Навчальна діяльність
Студенти кафедри менеджменту мають можливість проходити практику на ФГ «Кушпіт Б.О.», де вони отримують цінний досвід роботи в реальних умовах, знайомляться з сучасними методами управління, технологіями та інноваціями в аграрній сфері. Також студенти мають можливість виконувати курсові та дипломні роботи на теми, пов’язані з діяльністю Фермерського господарства «Кушпіт Б.О.», отримуючи консультації та підтримку від його керівників та співробітників.
- Наукова діяльність
Викладачі та науковці кафедри менеджменту співпрацюють з фермерським господарством у рамках різних наукових проєктів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем аграрного сектора, підвищення ефективності та конкурентоспроможності фермерського виробництва, впровадження інноваційних рішень та технологій. Результати наукових досліджень публікуються у фахових виданнях, представляються на міжнародних конференціях та семінарах.
Співпраця кафедри менеджменту та ФГ «Кушпіт Б.О.» є прикладом успішної взаємодії між науково-освітнім та виробничим секторами, яка сприяє підвищенню якості освіти, розвитку науки та інновацій.