15 травня 2024 року у форматі круглого столу відбулося підсумкове обговорення освітніх програм «Менеджмент» за першим, другим та третім рівнями вищої освіти за участю стейкхолдерів, гарантів освітніх програм та науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого. Завідувачем кафедри к.е.н., доцентом Юрієм Дубневичем зазначено, що в сучасних умовах важливе значення має участь компетентних фахівців у вирішенні актуальних соціально-економічних проблем через реалізацію освітніх програм, ініціаторами та безпосередніми виконавцями яких є органи державної влади та місцевого самоврядування.

В обговоренні освітніх програм взяли участь голова Куликівської селищної ради Лілія Бова, голова Жовківської міської ради Олег Вольський, голова Новояворівської міської ради Володимир Мацелюх, голова Рава-Руської міської ради Іван Івануса, голова Добросинсько-Магерівської сільської ради Микола Сало. Стейкхолдерами надано ряд рекомендацій щодо оновлення компонентів освітніх програм, які передбачають набуття здобувачами вищої освіти низки компетентностей і програмних результатів навчання, важливих для вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку територій.
Творимо майбутнє разом!