Науково-дослідна робота студентів є невід’ємною складовою наукової діяльності університету і першим етапом у підготовці наукових кадрів. Вона є одним із важливих засобів підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою, сприяє розширенню загального та професійного світогляду.
Осередком організації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого є студентський науковий гурток «Менеджер».
17 червня 2024 року відбулося нагородження кращих студентів-науковців та студентських наукових гуртків. Відповідні відзнаки вручив в.о. ректора ЛНУП, д.с.-г.н., професор Василь Лопушняк.

Член наукового гуртка «Менеджер», здобувач вищої освіти академічної групи Мо-21 Назар Хотинський отримав диплом III ступеня у конкурсі «Кращий студент-науковець ЛНУП 2024», а студентський науковий гурток «Менеджер», який він презентував, отримав диплом II ступеня у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток ЛНУП 2024».
Якісна студентська наукова праця неможлива без взаємодії студента-дослідника та викладача, тому грамотами також були нагороджені наукові керівники – доценти кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Ірина Колодій та Тетяна Станько.
Вітаємо переможців, бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та нових звершень на науковій ниві.