У період з 2 по 6 вересня на кафедрі менеджменту імені професора Євгена ХРАПЛИВОГО, наставниками академічних груп були проведені виховні години для здобувачів вищої освіти ОС "Магістр" спеціальності 073 "Менеджмент".
Під час зустрічей здобувачів було ознайомлено з Положенням про академічну доброчесність у ЛНУП, після чого вони підписали декларації про її дотримання. Також здобувачів ознайомлено з Положенням про порядок навчання за індивідуальним графіком студентів ЛНУП, Положенням про дуальну форму здобуття вищої та фахової передвищої освіти у ЛНУП, а також Положенням про порядок визнання результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті у ЛНУП. Ще одним з пунктів виховної години стало проведення інструктажу з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поводження та евакуації під час повітряної тривоги, а також екскурсія укриттями Університету.