11-12 листопада студентки спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» (Вікторія Ярошик) та «Маркетинг» (Юлія Бойко, Яна Лукащук) разом із доцентом кафедри Оксаною Булик пройшли онлайн-тренінг з безпечного працевлаштування. Тренінг проходив за сприяння ГО «Жіночі перспективи» (м. Львів), яка з вересня цього року спільно з ГО «Відродження» (м. Тернопіль) розпочала виконання проєкту «Підвищення обізнаності молоді Львівської і Тернопільської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування». Проєкт реалізується за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ), Агентства ООН з питань міграції та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Під час тренінгу було обговорено основні умови та особливості безпечного працевлаштування за кордоном. Ця тема актуальна, адже студенти під час канікул мають можливість проходити практику за кордоном, а також тимчасово працевлаштовуватись.
Дякуємо представниці центру «Жіночі перспективи» Надії Костіній за запрошення та організацію, а також тренеркам Оксані Шлюсар та Олені Кальбус за проведення тренінгу. За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати.