Відбулась робоча зустріч викладачів кафедри із представниками компанії ТОВ «АДС Захід». Зокрема, компанію представляли: фінансовий директор Михайло Мудрик, комерційний директор Петро Кожель, керівник відділу активних продажів Західного регіону України Роман Думін та керівник відділу продажів у філіях Західного регіону України Сергій Промінський.

Під час зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці, підготовки та реалізації спільних проєктів, проходження виробничої практики студентами у компанії ТОВ «АДС Захід».

Компанія «ADS» є провідним виробником на ринку України дверей до шаф-купе, кухонних фасадів з рамкового алюмінієвого профілю і постачальником на ринок України алюмінієвих профілів для шаф-купе, фурнітури до них та профілів для виробництва меблів.