Іваницький Ігор Євстахійович

Закінчив у 1991 році Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності в сільському господарстві».

Кандидат економічних наук з 1999 року.

Вчене звання доцента кафедри інформаційних технологій присвоєно у 2002 році.

Призначений на посаду доцента кафедри обліку та оподаткування з 2021 року.

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 32 роки, у тому числі у даному закладі – 32 роки.

Основні навчальні курси, які веде викладач: «Економіко-математичне моделювання», «Економетрія», «Інформатика» для здобувачів рівня вищої освіти «Бакалавр»

Наукова робота: використання економіко-математичного моделювання у сільському господарстві, використання інформаційних технологій в сільському господарстві, забезпечення продовольчої та економічної безпеки.

Пройшов стажування в Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі».

Навчально-методичні та наукові публікації

Має 145 публікацій, з них 65 наукових та 80 навчально-методичного характеру.

ORCID: 0000-0001-8857-257X.