Саме під такою назвою 10 листопада 2022 року був проведений круглий стіл, учасниками якого стали викладачі кафедри, члени студентського наукового гуртка «Облік – мова бізнесу» (керівник – доцент Надія Ціцька), студенти спеціальності «Облік і оподаткування» освітніх рівнів «Бакалавр» і «Магістр» та випускники Львівського національного університету природокористування різних років, які обіймають посади бухгалтерів у різних галузях економіки, сфері послуг, державних установах та органах місцевого самоврядування.
Захід був приурочений двом професійним святам, які об’єднують бухгалтерів-практиків та студентство – Міжнародному дню бухгалтера та Міжнародному дню студента.
З нами на зв’язку були:
- Ігор Волошин – головний бухгалтер відокремленого підрозділу «Складське господарство» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”»;
- Катерина Линдюк – провідний економіст відділу економічної діяльності Управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області;
- Інна Шигінська – бухгалтер готелю «Асторія», м. Львів;
- Ольга Бурбило – провідний фахівець відділення Альфа-Банку;
- Лілія Дуфанець – ФОП у сфері бухгалтерського обліку та консультант з питань оподаткування;
- Ольга Тимчина – бухгалтер агентства з працевлаштування за кордоном «Capital HR»;
- Наталія Поворозник – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності, головний бухгалтер Добротвірської селищної ради Червоноградського району Львівської області;
- Леся Любунь – провідний фахівець Львівського міського центру зайнятості;
- Степан Макаруха – фінансист-обліковець мережі аптек D.S.
Розмова велася навколо актуальних проблем організації та методики обліку в умовах сьогодення. Водночас студентів цікавили питання про: особливості бухгалтерської професії у різних сферах діяльності; рівень університетської підготовки, який сприяє професійному становленню; недоліки та переваги професії бухгалтера; перспективи працевлаштування.