Серед досягнень професійної діяльності науково-педагогічних працівників кафедри особливе місце займає підвищення професійного рівня та педагогічної майстерності.
2022 рік для колективу кафедри був результативним щодо опанування нових та вдосконалення раніше набутих компетентностей в межах освітньої та наукової діяльності. Так, згідно з графіком успішно завершили зарубіжне та вітчизняне стажування завідувач кафедри Людмила Гнатишин, а також доценти кафедри Оксана Прокопишин, Наталія Жидовська, Надія Ціцька, Ольга Малецька, Галина Мацьків.
Вивчаючи досвід українських та закордонних закладів вищої освіти, науково-педагогічні працівники підвищують рівень знань, освоюють нові унікальні методи викладання та навчання, набувають додаткового досвіду дослідницької діяльності та практичного втілення її результатів у освітній процес, отримують інформаційний обмін і розширюють наукові контакти.