Покращення якості освіти неможливе без створення інноваційного простору, який передбачає перехід у навчанні від традиційного, пасивного накопичення знань до вмотивованого засвоєння студентами технологій здобуття наукової інформації та вмінь. На поліпшення результатів освітньої діяльності в межах освітніх програм «Облік та оподаткування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів суттєво впливає співпраця Львівського національного університету природокористування і колективу кафедри обліку та оподаткування із ТОВ «Агріаналітика» – компанією, яка надає консалтингові послуги у сфері сільського господарства та займається розробкою онлайн-рішень для фермерів.

Так, згідно із меморандумом про співпрацю Е23-02 від 19 травня 2023 року, компанія для потреб освітнього процесу, зокрема проходження навчальної практики здобувачами першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Облік та оподаткування», надала онлайн-доступи до програмного продукту АГРІ:Бухгалтерія. Під керівництвом досвідчених викладачів, доцентів кафедри Надії Ціцької, Оксани Прокопишин та Ольги Малецької здобувачі освіти набувають практичних навичок щодо застосування сучасних інформаційних технологій для виконання окремих облікових завдань – формування довідників та складання первинних документів, обліку праці та заробітної плати, обліку основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, формування зведених реєстрів та звітності. Водночас триває вдосконалення програми навчальної практики, зокрема її адаптація до нового формату практичної підготовки здобувачів освіти та інтеграція з інструктивними матеріалами, які представило ТОВ «Агріаналітика».