У рамках проведення профорієнтаційної роботи та з метою залучення випускників коледжів до здобуття освіти у Львівському національному університеті природокористування викладачами кафедри обліку та оподаткування ведеться співпраця з освітніми закладами фахової передвищої освіти.

Так, 10 жовтня кафедрою обліку та оподаткування було організовано та проведено зустріч з випускниками Відокремленого структурного підрозділу «Вишнянський фаховий коледж ЛНУП».

Конструктивний діалог, який відбувся між заступником завідувача кафедри обліку та оподаткування, доцентом Наталією Жидовською та випускниками коледжу, відкрив майбутнім вступникам особливості та переваги отримання освіти за ОП «Облік та оподаткування». Також поділився досвідом і перевагами навчання за фахом студент четвертого курсу даної спеціальності Дмитро Пазюк, який є колишнім випускником коледжу.

Далі гості мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною та навчальною базою університету.

Маємо сподівання, що наша зустріч не остання і отримана інформація вплине на вибір майбутнього місця навчання.