З нагоди Міжнародного дня студентів здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування» дякують викладацькому колективу Львівського національного університету природокористування за можливість сучасного та інноваційного навчання, духовного розвитку, пізнання наукового всесвіту та можливості розширювати свій кругозір.
Також пишаємося тим, що можемо здобувати освіту в університеті, у якому навчався Герой України Степан Бандера, музей якого є в нашому навчальному закладі. Це перлина та надбання нашої української історичної науки.
У такий складний час, коли в країні війна, ми, студенти спеціальності «Облік і оподаткування», пізнаємо досягнення сучасної економічної науки, маємо наснагу відвідувати музеї, бібліотеки, театри та проживати цікаве і насичене студентське життя.
Щиро дякуємо Вам! Україна понад усе… Ми разом і до перемоги!