23 листопада 2023 року відбувся захист звітів про проходження передкваліфікаційної практики студентами ОС «Магістр» спеціальності «Облік і оподаткування».
У своїх доповідях студенти висвітлили специфіку організації облікового процесу підприємств, які одночасно є базами практики та об’єктами для виконання кваліфікаційних робіт. За даними сформованих звітів здобувачі мають змогу внести корективи у зібраний та систематизований матеріал, який є основою кваліфікаційної роботи. Водночас проходження передкваліфікаційної практики посилює практичний аспект формування фахових компетентностей та досягнення програмних результатів, передбачених Стандартом вищої освіти для підготовки магістрів зі спеціальності «Облік і оподаткування».