28 лютого 2024 року декан факультету управління, економіки та права ЛНУП Володимир Ковалів, завідувач кафедри обліку та оподаткування, відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Гнатишин та доцент кафедри підприємства та торгівлі Володимир Крупа провели профорієнтаційні зустрічі у Горохівському фаховому коледжі ЛНУП та Горохівському ліцеї № 2.

Випускникам коледжу та ліцею презентували інформацію про Львівський національний університет природокористування та перелік освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «Бакалавр». Окремо акцентували увагу на особливостях вступу до закладів вищої освіти у 2024 році, звернули увагу на терміни вступної кампанії та загальні правила складання мотиваційних листів.

Із керівництвом Горохівського ліцею № 2 обговорили умови договору про співпрацю та окреслили план наступних зустрічей.