Наближаємо Перемогу кожен на своєму фронті.

Підтвердженням цього є проведення на кафедрі обліку та оподаткування 28 лютого 2024 р. І туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування». На конкурсі були представлені дослідження молодих науковців ОС «Бакалавр» (Наталія Сухоставська – студентка групи ОП-41, Марія Грень – студентка групи ОП-31), а також ОС «Магістр» (Юлія Куліш та Юлія Юматов – студентки групи ОП-51). Конкурсні наукові роботи, виконані на актуальну облікову тематику з елементами наукової новизни, були достойно, на високому рівні, з креативними презентаціями представлені молодими дослідниками. Наукові роботи були настільки професійні і цікаві, що члени створеної на кафедрі комісії рекомендували всі роботи до участі у II турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Бажаємо молодим науковцям успіхів!

Віримо у їх перемогу!

Впевнені, що з такою молоддю все буде Україна!