14 березня 2024 року з нагоди Дня українського добровольця на кафедрі обліку та оподаткування проведено виховні бесіди для здобувачів освіти, а саме в групах ОП-21 (наставник – доцент Наталія Жидовська) та ОП-11, ФІН-11 (наставник – доцент Руслана Андрушко).

Також до виховних заходів долучився доцент кафедри гуманітарної освіти Ігор Баран. У вступній промові він провів паралелі між добровольцями сучасних Збройних Сил України, що в цей нелегкий час захищають Україну від російської агресії, та Героями Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за Свободу і Гідність, за краще майбутнє українського народу.

Ми не забудемо подвиги усіх загиблих героїв, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях. Вони для нас – приклад мужності та любові до України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять добровольця Тараса Чайки (10.02.1993 – 02.11.2022) – нашого випускника, Героя України (посмертно).

У своїх виступах студенти поглибили знання про героїчне минуле нашої держави, історію українських добровольців.

Захист Батьківщини та любов до неї – наші найвищі цінності!