10 квітня 2024 р. відбувся заключний тур 18-го щорічного конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Програма знаходить найталановитіших студентів України, надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проєктів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.
Достойно представила спеціальність 071 «Облік і оподаткування» здобувачка вищої освіти ОС «Магістр» Юлія Куліш, яка увійшла у III тур конкурсу. Науковим керівником конкурсної роботи є к.е.н., доцент кафедри Ольга Малецька. Учасниками командної гри були магістранти закладів вищої освіти України з Харкова, Кропивницького, Вінниці, Львова. Оголошення остаточних результатів відбудеться в травні-червні 2024 року.
Зичимо успіхів і віримо у перемогу нашої конкурсантки.